6 مسائل همه دارای آموزش بلک جک هستند – نکات در مورد چگونگی حل آنها

این بازی، از آن دسته بازی هایی است که با ورق انجام می شود که در آن ورژنی که ما در ایران بازی می کنیم، اعداد 2 تا 5 تمامی خال ها را از بازی بیرون می گذارند و بعد بازی را انجام می دهند. در این بازی، بازیکن می تواند هر مقداری که تمایل دارد در اصطلاح بانک تعریف کند و در هنگام برنده شدن مبلغی معادل با اصطلاح بانک از پخش کننده دریافت کند. شروع بازی به این گونه است که بازیکن و پخش کننده هر کدام دو کارت دریافت خواهند کرد. در مرحله اول پخشکننده (دیلر) یا بازیگردان از سمت چپ خود شروع می کند و ورق ها را بین بازیکنان دور میز پخش می کند. اگر دست بانکدار برابر دست بازیکن باشد، بازی برای بانکدار و بازیکن Push میشود یعنی شرط خود را پس میگیرند. سوم این که بازی مساوی می شود و یا این که ارزش دست بازیکن دقیقاً با پخش کننده برابر خواهد شد، که در این مورد فرد پول را از دست نمی دهد و بازی به دور بعد می رود. دوبل کردن یا Double Down: در صورتی که فکر می کنید دست شما با دریافت کارت سوم می تواند دست دیلر را شکست دهد، می توانید شرط را افزایش دهید و دو برابر کنید و بعد از گرفتن کارت سوم لازم است توقف کنید.

آموزش بلک جک

در این حالت همه بازیکنان پیروز شده و برابر مبلغ شرط اصلی خود برنده میشوند. در ابتدا باید بگوییم این بازی به این ترتیب است که هر بازیکن به صورت جداگانه با پخش کننده کارت بازی خواهد کرد. این آپشن بدین صورت است که شما بعد از دیدن ۲ کارت خود و قبل از اینکه پخش کننده بازی کند، حاضر می شوید نصف شرط خود را ببازید و انصراف دهید. این تجربه ما است که اصولا بازیکنان ابتدایی به صورت جدی در یادگیری بلک جک تلاش میکنند و معمولاً مشتاق به یادگیری استراتژیهای اساسی هستند. آموزش بلک جک تقریباً ساده و آسان است فقط کافی است که فرد تمرکزش را در این بازی از دست ندهد و تجربه زیادی را به دست آورد تا بتواند برنده این بازی شود. ویکی پدیا بلک جک را دارای قوانین ساده ای می داند که هر کسی می تواند در آن ها ماهر شود.

آموزش 21: دوباره به مبانی

هم چنین آموزش بازی بلک جک 21 برای اپلیکیشن ها را در برخی از سایت هایی که لینک دانلود بلک جک آنلاین پولی و یا رایگان را قرار داده اند، می توانید مشاهده و از آن استفاده کنید. برخی از بازیکنان قاعده ۱۰ را انجام میدهند. با این حال این قاعده ممکن است همیشه مناسب استراتژی C-D نباشد. در اینجا بهترین تصمیم Stand است چرا که ممکن است کارت جدید مجموع کارتها را به بیش از 21 افزایش داده و موجب بازنده شدن بازیکن بشود. اگر کارتهای اولیه بازیکن شاه و 5 باشد (محموع 15 میشود) و بازیکن درخواست Hit بدهد و کارت جدید 9 باشد، بازیکن بازنده است چرا که مجموع کارتها 24 بوده و از 21 بیشتر است. اگر دست بازیکن کمتر از 21 باشد می تواند کارت دیگر بخواهد و برای این کار کافیست روی دکمه Hit کلیک کند، به این گونه دیلر یک کارت دیگر به او خواهد داد. این بازی به این گونه است که هر فردی که به عدد 21 نزدیک تر باشد برنده این بازی خواهد شد. دوم این که او می بازد، که به این گونه پولش را از دست خواهد داد. البته این موضوع را هم به یاد داشته باشید که بلک جک متداول در سراسر دنیا با بلک جک در ایران بسیار متفاوت است. یعنی اگر بازیکن دو کارت در دست داشته باشد آس ۱۱ حساب می شود و یا اگر دوکارت بیشتر در دست بازیکن باشد و مجموع آن به غیر از آس ۱۰ و یا کمتر باشد باز هم آس ۱۱ امتیاز دارد.

دیلر بر روی تمامی دست های با ارزش ۱۷ توقف (Stand) می کند.

دست سخت (Hard Hand): بازی کارت پاسور (patronas.pro`s blog) دستی که دارای آس نباشد، یا اگر هست آس ارزش ۱ را داشته باشد نه ۱۱. ادامه یا Hit: اگر ارزش دست شما کمتر از ۲۱ باشد و یک کارت دیگر بخواهید، روی دکمه ی Hit کلیک کنید. محبوب ترین حالت بازی بلک جک، بازی با 6 دست کارت (312 کارت) است. بهتر است در این حالت استند کرده یا تسلیم شوید. یکی از ترفند های بازی بلک جک که بازیکنان بهتر است در آن مهارت زیادی به دست آورند تکنیک شمارش کارت ها می باشد که این تکنیک ارتباط قوی با بازی بلک جک دارد. هم چنین باید افزود علاوه بر این که این ترفند در بازی بسیار کارآمد است شمارش کارت ها لذت و هیجان بسیار بالایی برای بازیکنان به وجود می آورد. در این باره باید افزود که برای این که کارت دیگری به شما داده شود باید بر روی دکمه Hit کلیک کنید و کمی صبر کنید. دیلر بر روی تمامی دست های با ارزش ۱۷ توقف (Stand) می کند. چنانچه قصد دارید شرط خود را بیمه کنید، بر روی YES و در غیر این صورت بر روی NO کلیک کنید.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.